gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні100
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень1811
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць38642
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2453166

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 54.162.239.233
,
Сьогодні: 2018-09-25 02:34

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День спорту

День спорту  у таборі "Країна Веселкова" розпочався на шкільному майданчику з традиційної ранкової гімнастики  та лінійки.

Після сніданку діти відправилися до Рівненської пожежної частини №1, де  ознайомилися  з професією пожежника. А також до Рівненського краєзнавчого  музею, в якому дізналися про природу рідного краю, про історію рідного міста.

Цей день сприяв збереженню та зміцненню здоров'я дітей, формуванню пізнавальних інтересів про історію й розвиток спорту. Вихованці табору дізналися про видатних українських спортсменів, розповіли  про свої захоплення різними видами спорту.

Найбільше  сподобалися спортивні змагання  «Веселі старти». Діти розділилися на чотири  команди – вони стрибали, грали з м’ячем та виконували різноманітні спортивні завдання. Ось і змагались вихованці у спритності, швидкості. Але й не забували, що спорт – це не тільки сильні м’язи, а й гнучкий розум. Тому серед спортивних конкурсів проходив ще й конкурс інтелектуальний. На святі не було переможців та переможених. Адже всім було весело та цікаво.

Любчик Н.Г., керівник табору «Країна Веселкова»