gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні14
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1237
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць22538
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484146

Зараз (20 хвилин назад): 10
Ваш IP: 54.225.26.44
,
Сьогодні: 2018-10-16 00:28

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Креативний тиждень

«Креативний тиждень» у таборі «Веселка» при ЗОШ №27 набирає обертів. Ранок середи зібрав усіх мешканців табору у великій спортивній залі школи. Саме тут проводився танцювально-спортивний марафон «Стартін». Під запальні музичні ритми учасники танцювали «швидкий танець», «високий танець», були також «великий» та «маленький», «вузький» та «широкий», «довгий» та «короткий» танці. Зазначимо, що у кінці марафону були й такі танцюристи, які знесилено присідали на лавки.

Але «дистанцію» пройшли усі загони-учасники. За це на підсумковій лінійці їм було вручено подяки за участь. А в обід «веселкові» діти порадували працівників їдальні чистими тарілками.

По обіді теж було не менш цікаво. До нас завітала майстриня декоративно-ужиткового мистецтва Каранюк Т.М. Вона провела майстер-класи з розфарбовування гіпсових фігурок. Ці фігурки будуть гарним подарунком для татусів до Дня батька, який настане незабаром.

Серед цікавих загонових справ цього дня були ігрові конкурси та міні-вікторини, конкурси малюнків та малювання загонових газет «Моє кольорове літо!»


Л.Міщук, керівник прес-клубу