gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні34
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1257
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць22558
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484166

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 54.225.26.44
,
Сьогодні: 2018-10-16 00:56

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Kinderuni» у мовному таборі РГГ

Учасники мовних загонів РГГ мають можливість познайомитися із німецьким цифровим дитячим університетом «Kinderuni». Даний освітній проект для дітей віком від 8 до 12 років, які мають початковий рівень володіння мовою або взагалі без жодних знань. Три факультети дитячого університету відповідають тим галузям знань, які оточують їх у повсякденному  житті: природа, людина і техніка. На факультеті « Людина» розглядаються такі теми як медицина, інші культури, їжа, мистецтво, спорт. Факультет природа досліджує рослинний і тваринний світ. «Техніка» - це факультет, на якому аналізуються процеси різноманітних приладів. Юним студентам пропонують лекції, відеофільми, завдання, експертменти, дослідження.


Оксана Петрова, вчитель німецькоі мови РГГ, Мультиплікатор Kinderunі