«Ми креативні»
gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні799
mod_vvisit_counterВчора1624
mod_vvisit_counterЗа тиждень6050
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10382
mod_vvisit_counterЗа місяць23489
mod_vvisit_counterПопередній місяць44866
mod_vvisit_counterЗагальна2384859

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 54.196.42.8
,
Сьогодні: 2018-08-16 13:27

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Ми креативні»

Тиждень під девізом «Ми креативні» триває. У таборі «Веселка» що при ЗОШ №27 творче життя вирує. Так, після ранкової зарядки та традиційної лінійки всі з нетерпінням очікували приїзду мандрівного театру  «Диво», який не забарився. Тож швиденько поснідавши, загони (крім англомовного) помандрували до малої спортивної зали, де на них очікувало цікаве театрально-розважальне дійство. Виставою театру задоволені були всі. Після неї на усіх чекали цікаві загонові справи, заняття у гуртках; 7-й загін ходив до місцевого джерела, де на природі вони провели міні-спортивні змагання. Крім того, по  загонах проводилися конкурси ерудитів у вигляді квестів. Підсумкова лінійка була підсумком ще одного робочого дня. Завтра буде новий «блакитний» день, нові розваги та заходи.


Л.Міщук, керівник прес-клубу