gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні76
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1299
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць22600
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484208

Зараз (20 хвилин назад): 33
Ваш IP: 54.225.26.44
,
Сьогодні: 2018-10-16 01:29

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Вишиванка – це стильно!

17 травня українці у всьому світі  відзначають День вишиванки – символу, який єднає українців, незалежно від місця, де вони проживають. Це свято зародилося у 2006 році і  набуває все більшої популярності. Долучилися до проведення цього Дня  і вчителі та учні гуманітарної гімназії.

Вишиванка є не лише традиційним історичним одягом українців, а й сучасним та модним трендом. В цей день вчителі та учні прийшли у вишиванках з різними орнаментами та вишитими у різних техніках: хрестик, художня гладь, занизування, мережка. Учні 6-7 класів гімназії об’єдналися у патріотичний флеш-моб «Вишиванка – це стильно!» та заспівали пісню «Моя сорочка вишивана».

Голова учнівського парламенту Дячук Анна підготувала для учениць 6-х класів презентацію «Генетичний код нації» з показом зразків вишитих сорочок. Кожна сорочка – це витвір мистецтва, який випромінює тільки позитивну енергетику, яка йде від майстрині, що її створювала. Класні керівники на виховних годинах ознайомили учнів з історією святкування Дня вишиванки, підготували мультимедійні презентації присвячені українській національній культурі і традиціям вишивки. Багато світових зірок засвідчують свою солідарність з українським народом, вдягаючись у вишиванки. Шануймо наш етнічний бренд – вишиванку!

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ