gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні15
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1238
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць22539
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484147

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 54.225.26.44
,
Сьогодні: 2018-10-16 00:28

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Свято для майбутніх першокласників та їхніх батьків

Світ дитинства, чарівний світ, світ рожевих добрих мрій… І такий світ живе у школі №11, яка радо відкриває двері своїм майбутнім першокласникам  та їхнім батькам.

До присутніх звернулася директор школи Синяк Л.О., яка розповіла про життя школи, досягнення учнів та вчителів.

Зі сцени лунали пісні про школу, про те, як цікаво навчатися у виконанні вокального ансамблю «Веселі нотки» (керівник Панчак А.Ю.) та гурту 4-А і 4-Б класів (учителі Живодьор І.М., Лебідь Н.В., Сипата С.І.). Гості мали можливість переглянути виставку творчих робіт наших учнів та послухати гру юних музикантів.

Дарували гарний настрій учасники танцювального гуртка, призери міського конкурсу «Веселі закаблуки» (керівник Белей Р.В.).

Заінтригували маленькі актори, які займаються в театральному гуртку «Фісташки» (призери міського конкурсу театральних колективів), постановкою про Нову українську школу (керівник Яблонська М.О.).

Бібліотекар школи Акопян Н.В. запропонувала переглянути презентацію нашої школи: пріоритетних напрямків роботи педагогічного колективу.

Варто відзначити, що на Свято завітало багато майбутніх першокласників та їхніх батьків. І батьки, і школа мають одну мету – створити якнайсприятливіші умови для навчання та виховання кожної дитини. Ми всі зацікавлені у налагодженні партнерських стосунків, бо ж разом будуватимемо НУШ.

Козлюк М.І., заступник директора з навчально-виховної роботи