gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні31
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1254
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць22555
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484163

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 54.225.26.44
,
Сьогодні: 2018-10-16 00:54

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Свято «Зорепад талантів» у Рівненські українській гімназії

Розділена радість примножується. Це загальновідомий закон людського спілкування. Він спонукає шукати в безкрайньому Всесвіті свою половинку, коло однодумців, рідних за духом  людей... А ще місця, де такі зустрічі стають реальністю.

Рівненська українська гімназія – одне з таких місць. Існує чимало підстав, щоб це стверджувати. І однією з них є щорічне традиційне свято «Зорепад талантів». На дві години вся гімназійна родина – учні та їхні батьки, учителі та випускники різних років - занурилась в атмосферу загальної радості. 16 травня близько трьохсот гімназистів піднялося на сцену Міського палацу культури. Це ті, для кого травень – час «збору врожаю», загальногімназійного визнання їхніх здобутків, перемог, навчальних, творчих та спортивних досягнень. Як відзначила у своєму вітальному виступі Кухарчук Тетяна Андріївна, директор РУГ, «кожна дитина обдарована від народження, а гімназійні роки – це кращий час для того, щоб талант примножився та розквітнув».

Гарною мотивацією до нових звершень стало матеріальне заохочення талановитим дітям, яке надала родина випускниці гімназії 2013 року, золотої медалістки, Лишенюк Валентини, яка за роки навчання в гімназії неодноразово отримувала різні нагороди. Світлі спогади про щасливі миті викликали бажання подарувати сьогоднішнім учням можливість відчути радість отримання винагороди за здобутки та досягнення. Утвердження радості пізнання не має меж. І, безумовно, отримає своє продовження в наступних поколіннях гімназистів.

Світлана Бувальцева, вихователь гімназійного класу