gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні14
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1237
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць22538
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484146

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 54.225.26.44
,
Сьогодні: 2018-10-16 00:27

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Знайомимося зі стихією Води

Хоча навчальний рік добігає кінця, проте на учнів гуманітарної гімназії щодня чекають нові знання та відкриття. Так 10 травня в актовій залі навчального закладу відбулося продовження презентації гімназійного проекту «Чотири стихії. Вода, Земля, Вогонь, Повітря», організоване вчителями кафедри точних і природничих дисциплін. Цього разу учителів та учнів  познайомили з цікавими фактами про одну з чотирьох першооснов світу, а саме - стихію Води, адже 2017-2018 навчальний рік у гімназії присвячений цій стихії.

Багато цікавого та неочікуваного дізналися присутні заходу про воду. Емоції глядачів змінювались так само, як вода, яка може перебувати у різних станах. Вода підживлює кожну клітинку нашого тіла. Вона дарує оновлення і молодість, небувалу енергію і красу. Як і весь навколишній світ, людина завжди радіє спілкуванню зі стихією води.

Вода – жіноча стихія, а тому на сцені була багато позитивної енергії, яку дарували глядачам учениці 9-10-х класів. Так Рабченюк Інна (9-А клас) зачарувала  глядачів виконанням чудової української пісні «Водограй»,  Лебедь Інна та Пилипчук Софія (10-В клас) розповіли про екологічні традиції українців. Присутні мали змогу не тільки ознайомитись з інформацією щодо стихії води, але й побачити хімічні досліди, які дали можливість відчути себе володарем стихії. Їх глядачам провела Заріцька Ольга (9-А клас) під керівництвом учителя хімії Тригубець Лесі Дмитрівни.

Наступні покоління мають отримати в спадок здорову планету з чистою водою,  аби людство мало можливість і надалі жити на затишній планеті. Бережімо воду!

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ