gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні35
mod_vvisit_counterВчора1303
mod_vvisit_counterЗа тиждень1338
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14189
mod_vvisit_counterЗа місяць54953
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2256763

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.162.253.34
,
Сьогодні: 2018-05-28 00:40

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Родинна справа»

В рамках тижня у ЗОШ №11 було проведено захід «Родинна справа», з метою формування національної свідомості засобами родинно-патріотичного виховання на уроках трудового навчання. Вчитель Жижчук В.П. Відкритий урок з елементами майстер-класу «В’язання м’якої іграшки спицями»» провели вчитель Жижчук В.П. з ученицею Колос Софією та її мамою Світланою Михайлівною. Майстер-класи з вишивки та деку пажу провели Гіроль Н.М. та Свіягіна Л.В.  Впродовж тижня учні школи відвідали звітні виставки гуртків початково-технічного моделювання (Гаюк В.В., Гіроль Н.М., Свіягіна Л.В.) та учнівських робіт. Гарного настрою додали селфі з гігантськими квітами, що розквітли у вестибюлі школи.

М/О вчителів трудового навчання