gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні76
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1299
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць22600
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484208

Зараз (20 хвилин назад): 33
Ваш IP: 54.225.26.44
,
Сьогодні: 2018-10-16 01:31

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Адміністрація, педагоги, учні Рівненської ЗОШ І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради, клуб «Вересневий», громада Нового Двору та представники церкви Святого Воскресіння спільно провели мітинг-реквієм «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», присвячений 73 річниці перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової  війни. Отцем Романом був здійснений молебень за загиблими у роки Другої світової  війни біля пам’ятного знаку загиблим за Україну та покладено учнями квіти до обеліску, щоб вшанувати їх світлу пам'ять. Після чого відбувся захід у клубі «Вересневий» аби пригадати трагічні, але водночас і героїчні сторінки нашого минулого. Вдало та реалістично вдалося передати історичні реалії та факти Другої світової війни, мужність та патріотизм наших захисників. Атмосфера створена організаторами заходу дала можливість відчути подих першої половини ХХ століття на собі. Це свято зі слізьми на очах, бо принесло на нашу землю мир та гіркоту, бо ціна цієї радості  -  життя мільйонів наших співвітчизників.

 


О.Ревуцька, заступник директора з виховної роботи