gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1363
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень3074
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць39905
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2454429

Зараз (20 хвилин назад): 28
Ваш IP: 54.161.71.87
,
Сьогодні: 2018-09-25 20:50

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Педрада у ЗОШ №18 про стан виховної роботи

Вітаннями з Великодніми святами розпочалося 10 квітня 2018 року засідання педагогічної ради у ЗОШ №18. Педагогічна вітальня - так назвали організатори це надзвичайне засідання, адже на нього, окрім педагогів, прийшли запрошені учні та батьки школи. Три цікаві блоки засідання охопили усі важливі питання. Цікаво  було переглядати фото- та відеоматеріали про позаурочне життя школи, коментувати живі картини, аналізувати вчинки, передбачувати сюжети  мініатюр, які грали учні та педагоги, відображаючи як позитивні так і негативні ситуації у виховній діяльності.

Педагоги та батьки мали змогу бути учасниками дебатів, на яких порушувалося тема «У школі потрібні тільки навчальні заняття». Команда педагогів (Марченко С.О., Меркотан Л.І., Швороб А.П.) була пропозицією, команда учнів (Ігнатюк А., Меркотан Є., Денищук В.) - грала в опозиції. Компетентне незалежне журі віддало перевагу опозиції, яка своїми аргументами переконала, що не тільки навчальні заняття потрібні у школі.

Учні, вчителі та батьки однією командою створювали мережу виховного впливу на дитину за допомогою кольорових ниток та теплих слів. Перший блок педради завершився виступом учениці 8-А класу Зіневич Ренати, яка заспівала пісню «Не твоя війна» та вшануванням випускників школи, героїв АТО, які загинули.

Другий блок педради проводили керівники гуртків та класні керівники разом з учнями. Це були незвичайні заняття, на яких можна було і на автотрасі «покататися» (Закревський С.Г.), і навчитися грі у шахи (Данілюк В.І.), і почути цікаві дослідження шкільних екскурсоводів-краєзнавців (Труш Т.М. і Борисович Д.), і потренуватися у  мовленнєвих завданнях (Руднік Л.П. і 9-Р), і почути слово Біблії від переможців Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» (Савчук Л.В., Клепцьо Л.І., Міщеня М.Р., Савчук С.Д.)

Підсумковий оцінний блок охопив питання здорового способу життя , який презентувала Зламан С.В., а також роботу з батьками, від яких виступив Абатуров О.Г. Він щиро дякував усім педагогам школи за гарну роботу та велику любов до дітей. На завершення було проведено фітбек «Валіза», у якому усі учасники аналізували складові виховної системи школи, вносили пропозиції щодо їх важливості та заміни сучасними формами відповідно до Концепції НУШ.

Н.Шуманська, заступник директора ЗОШ №18  з виховної роботи