gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1318
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень3029
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць39860
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2454384

Зараз (20 хвилин назад): 19
Ваш IP: 54.161.71.87
,
Сьогодні: 2018-09-25 20:19

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Квітка-душа Георгія Косміаді

У теплі весняні дні шану мистецтву вже вкотре віддавали учні Рівненської української гімназії під час зустрічі з Надією Косміаді. Приводом для такого свята було відзначення річниці з дня народження відомого художника, архітектора, митця і педагога Георгія Петровича Косміаді.

Георгій Петрович вірив, що призначення мистецтва – об’єднувати людей, незалежно від того, де вони живуть, якою мовою розмовляють, яку сповідують релігію. На святі звучали пісні, поезії, дев’ятикласниця Лебедич Анастасія знайомила присутніх із технікою живопису, яка притаманна художнику Георгію Косміаді. Надія Георгіївна ділилася з нами спогадами про батька, про життя сім’ї Косміаді в Рівному, Гамбурзі. Тетяна Андріївна Кухарчук, Леся Анатоліївна Бойчак, Наталія Володимирівна Корчага представляли картини художника, які їм найбільше подобаються. Організатори свята, дев’ятикласники РУГ, презентували виставку художніх робіт, яка, безумовно, сподобалася б Георгію Петровичу. Ця подія підштовхнула лідерів учнівського самоврядування до ідеї організації в гімназії щорічних виставок художніх робіт учнів та педагогів до дня народження художника. Дякуємо ведучим свята – Грековій Поліні та Освієнку Олексію, читцям Тетяні Івнаівні Остапіній, Шостак Олександрі, учасникам вокального гуртка гімназії, вокалістам Кашперук Анні та Уляні Зусько.

Грекова Поліна, координатор 9-А класу