gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні325
mod_vvisit_counterВчора2005
mod_vvisit_counterЗа тиждень4427
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11432
mod_vvisit_counterЗа місяць39156
mod_vvisit_counterПопередній місяць46945
mod_vvisit_counterЗагальна2192480

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 54.162.121.80
,
Сьогодні: 2018-04-25 07:39

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Тиждень безпеки дитини та об’єктового тренування

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологія з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

З метою навчити дітей долати свої страхи, свідомо діяти та реагувати в ситуаціях підвищеного ризику, згідно Плану основних заходів цивільного захисту Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» на 2018 рік з 02 квітня по 06 квітня у закладі проходив Тиждень безпеки дитини та об’єктового тренування.

У рамках Тижня було проведено найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

Зокрема було проведено: виставку методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе»; конкурси малюнків «Безпека і ми»; тематичні виховні години де діти обговорювали правила  поведінки у НС; всі учні закладу переглянули кінофільми «Дії за сигналом «Увага всім» та «Підозрілий предмет». Четвертокласники  відвідали кімнату пожежної безпеки у Рівненському краєзнавчому музеї, де засвоювали ази безпечної поведінки з вогнем. Для учнів 8-х класів були проведені навчальні заняття з безпеки життя у ДПРЧ -1, де учні не лише отримали теоретичні навички, але мали можливість приміряти на себе костюм рятувальника, сісти за кермо пожежної машини. Всі учасники освітнього процесу знайомились із засобами масового ураження, правилами безпечної поведінки, які презентували представники Національної Гвардії. У рамках тижня безпеки 03 квітня у закладі освіти пройшов День ЦЗ та об’єктового тренування, у який провели лінійку, уроки за програмою ЦЗ, відпрацювання дій учнів та постійного складу закладу, відповідно до варіантів можливої обстановки на території освітнього закладу у разі виникнення НС. Безпека понад усе!

Л. Юрчук, ЗДВР