gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні602
mod_vvisit_counterВчора1344
mod_vvisit_counterЗа тиждень5296
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць20385
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2529698

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 54.147.142.16
,
Сьогодні: 2018-11-15 12:38

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Хай сповнює душу краса Великодня!

Наближається велике свято – Пасха Господня. Кожен щирий вірянин у ці дні намагається зробити якнайбільше хороших справ. Благодійність, доброчинність – саме це об’єднує небайдужі серця допомогти тим, хто цього потребує.

У загальноосвітній школі № 9 (директор Гаврилюк Р.Б.) є добра традиція – проводити напередодні Великодня заходи, метою яких є збір коштів на лікування онкохворих. Цьогоріч було організовано майстер-класи з виготовлення пасхальних сувенірів, благодійний ярмарок «Чужої біди не буває», «Аукціон дрібничок» (ППР «КУТ»), а також взято участь у загальноміському великодньому ярмарку.

У ході проведення заходів зібрано коштів на загальну суму 13000 грн., які підуть на лікування онкохворих дітей і наших колег.

Адміністрація навчального закладу щиро вдячна шкільному колективу за розуміння та проявлене добро. Звісно, найбільша подяка батькам, які є надійною опорою і партнерами школи. Особливо хотілося б відмітити Галину Додчук та Олену Точилкіну за творчі майстер-класи, Ірину Чигір – за смачну випічку, Наталію Булавську – за прекрасні сувеніри, виготовлені на ярмарок.

Краса людська – в їхніх вчинках. Тож будьмо душевно красивими, особливо в ці світлі дні!

Нехай добро вам зігріє серце,

Любов і віра в душі живуть!

У кожнім домі тепло та щастя

Назавжди ангели збережуть!

Із Великоднем вас, дорогі українці!

Подгайна В.О. педагог-організатор ЗОШ №9