gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1318
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень3029
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць39860
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2454384

Зараз (20 хвилин назад): 19
Ваш IP: 54.161.71.87
,
Сьогодні: 2018-09-25 20:17

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Засідання учнівського парламенту РЕПЛ у стилі «хюге»

Засідання учнівського парламенту РЕПЛ -  це не лише вирішення планових питань, а й спілкування в дружній атмосфері. В рамках Всеукраїнського тижня юнацької та дитячої книги у бібліотеці Рівненського економіко-правового ліцею відбулось засідання голів комітетів  учнівського парламенту в стилі хюге за книгою Міка Вікінга «Маленька книга хюге. Як добре жити по-данськи».

Перекласти «хюге» одним словом неможливо – це вміння радіти повсякденності та знаходити щастя у простих речах. У світовому бестселері  пишеться про це так :«Хюге – це перебування з людьми, яких ми любимо, і відчуття дому, і те, коли почуваєшся в безпеці, захищений від цілого світу, ніби в мушлі …». Бібліотекар ліцею Новосад В.В. розповіла ліцеїстам, що таке хюге, а також підготувала антистресові розмальовки в стилі хюге. Приємне спілкування, розмальовування картинок поступово  перейшли в розмову за чашкою чаю.

Загалом у бібліотеці панувала тепла та приємна атмосфера. В такий оригінальний спосіб члени учнівського парламенту змогли більше дізнатися про хюге і про те, що таке щастя по-данськи.  Нехай хюге, ця справді досить мудра народна наука жити щасливо,  шириться по всьому світу. Це світові потрібно, бо насправді в ньому щастя ще не вистачає.

Новосад Вікторія Володимирівна, бібліотекар  РЕПЛ