gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1316
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень3027
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць39858
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2454382

Зараз (20 хвилин назад): 19
Ваш IP: 54.161.71.87
,
Сьогодні: 2018-09-25 20:16

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Благодійність немає меж»

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Цей день несе з собою віру, надію і любов. Саме в такі дні серця людей відкриті, як ніколи для добрих вчинків. 4 квітня,  у рамках двомісячника «Співучасть у долі дитини» школярі Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» передавали пасхальні подарунки воїнам 54 окремої механізованої бригади міста Попасна Луганської області. Волонтери: Познякова Наталія Миколаївна – в. о. заступника кафедри обліку і аудиту НУВГП та Сиротинський Олександр Артемович – доцент НУВГП кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарський машин і обладнання, з вдячністю вітали дітей закладу з святом, бажали здоров`я, миру та злагоди у кожній домівці.

Оленка Скороход, голова комісії «Милосердя»