gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні416
mod_vvisit_counterВчора1309
mod_vvisit_counterЗа тиждень2964
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8872
mod_vvisit_counterЗа місяць23996
mod_vvisit_counterПопередній місяць52243
mod_vvisit_counterЗагальна2339526

Зараз (20 хвилин назад): 21
Ваш IP: 54.224.2.123
,
Сьогодні: 2018-07-18 09:33

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Великодній тиждень добра

Великодній тиждень добра об’єднав колегіантів у благородній справі. Учні створювали для вихованців Бахмутської школи-інтернату обереги-мотанки та великодні пасхальні яйця, збирали допомогу у вигляді гігієнічних засобів. Окремо організували збір бібліотечки українських дитячих книг. Фіналом цієї доброчинної справи стала 03.04.2018 року on-line зустріч з ровесниками. Великодні привітання, майстер-клас з виготовлення писанок і мотанок, поздоровлення лунали з уст школярів Рівного та Бахмута. Висловлювалися побажання про подальшу співпрацю. Цей захід став можливий за сприянням волонтерів Рівного та Бахмута. Великодні подарунки для дітей школи-інтернату були відправлені того ж дня. Великодні поздоровлення усім, хто приєднався до цієї доброчинної справи.

Андрощук Ж.І., педагог-організатор Рівненського НВК «Колегіум»