gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні86
mod_vvisit_counterВчора1793
mod_vvisit_counterЗа тиждень1879
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11971
mod_vvisit_counterЗа місяць31961
mod_vvisit_counterПопередній місяць50507
mod_vvisit_counterЗагальна2133202

Зараз (20 хвилин назад): 10
Ваш IP: 54.224.94.8
,
Сьогодні: 2018-03-20 01:57

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Ти і поліція

12 березня у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» Олександр Крук, представник регіонального центру безоплатної вторинної правової допомоги та Сергій Іллюк, уповноважений Верховної Ради України з прав людини (регіональний координатор) ділилися життєвим досвідом та певними знаннями щодо дуже важливого питання – як зробити своє життя безпечнішим.

Розмова йшла  про поліцію, а точніше про те, як підліткам уникнути випадків приниження та жорстокості з боку правоохоронців.

Звичайно ж  це непросто, але звести до мінімуму ризик стати жертвою поліції можна. Учні обмірковували  поради юристів та прислухалися до них. Усі учасники заходу погодились, що інформація отримана буде при нагоді корисною, а може й врятує колись чиєсь життя і здоров’я. А ще – спокій  батьків, що теж дуже важливо. Бажаємо вам ніколи не потрапляти в такі ситуації , але бути до них підготовленим необхідно. Хай щастить!

Долик Назар, інформаційна комісія