gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1197
mod_vvisit_counterВчора1717
mod_vvisit_counterЗа тиждень4137
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць25438
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2487046

Зараз (20 хвилин назад): 24
Ваш IP: 54.198.55.167
,
Сьогодні: 2018-10-17 16:58

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Святкування у колі друзів

Рівненська гуманітарна гімназія має багато друзів та партнерів. З ними гімназію пов’язують  дружні стосунки та реалізація спільних проектів. Одним з таких друзів є польсько-український культурно-просвітницький центр імені Томаша Оскара Сосновського (голова центру -  пан Ярослав Ковальчук). У співпраці з культурно-просвітницьким центром учителі та учні гімназії реалізували не один проект. Це: Міжнародний турнір з футболу «Спорт зближує серця», турнір з плавання пам’яті Віталія Макарчука. Було реалізовано Міжнародний проект « Катинь…врятувати від забуття», підписано Міжнародну угоду між школами Республіки Польща та України.

9 лютого наші друзі та партнери, польсько-український культурно-просвітницький центр імені Томаша Оскара Сосновського, святкували другу річницю з дня свого заснування. Долучилися до цієї події учителі та учні гуманітарної гімназії. В цей день відбувся святковий концерт, на який голова центру, пан Ярослав Ковальчук, запросив гостей у актову залу  музичної школи №1 ім. М.Лисенка. Ведучими святкового дійства були педагоги-організатори гімназії Арсентьєва Руслана Леонтіївна та Головайчук Вікторія Ростиславівна. Розпочалися урочистості з виконання гімнів Республіки Польща та України, які заграла учениця 6-В класу гімназії, стипендіат міського голови Катерина Ковальчук. Віртуозний твір німецького композитора Фрідріха Бургмюллєра прозвучав у виконанні учениці 7-Б класу гімназії, стипендіата міського голови Холод Валерії. Зачарувала усіх присутніх в залі грою на бандурі та чудовим співом учениця 5-Б класу гімназії Перун Вікторія. У складі естрадно-духового оркестру музичної школи №1 виступали учні гімназії Богдан Заремба (8-Б клас) та Станіслав Гуменюк (7-Б клас), які зірвали бурю аплодисментів вдячних слухачів.

Щиро вітаємо наших партнерів, польсько-український культурно-просвітницький центр імені Томаша Оскара Сосновського, з другою річницею з дня заснування. Бажаємо подальших успіхів, нових цікавих ідей та досягнень, терпіння та наснаги.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ