gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1197
mod_vvisit_counterВчора1717
mod_vvisit_counterЗа тиждень4137
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць25438
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2487046

Зараз (20 хвилин назад): 25
Ваш IP: 54.198.55.167
,
Сьогодні: 2018-10-17 16:57

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників «Для Вас, батьки»

Все тече, все змінюється, одні діти випускаються зі школи у широкий світ, інші підростають, на місце одних – приходять інші. Щороку школа гостинно відкриває двері і чекає наступне покоління учнів – першокласників. Кожного року у ЗОШ №27 організовуються творчі зустрічі – «дні відкритих дверей» для батьків та майбутніх першокласників. Традиційно, такі зустрічі збирають повну актову залу. Цей рік не став виключенням. Після вітального слова директора школи Харіва Б. Я. стартувала концертна програма. Дійовими особами та акторами дійства були, переважно, учні початкової школи. Свої таланти представили хореографічні та вокальний гуртки, театральний гурток та гурток «Альфа», а також виступ шкільного хору. За реакцією залу було зрозуміло, що людям подобається… Після завершення концертної програми дітки розійшлися з керівниками гуртків на заняття та майстер класи, а батьки мали можливість переглянути презентацію про наш навчальний заклад, його досягнення та розвиток, дізнатися про навчально-виховний процес у початкових класах та почути поради психолога щодо готовності дітей до школи. По завершенню кожен майбутній першокласник отримав святкове запрошення до школи.  А після того – відбулася екскурсія по школі, яку провели вчителі, які набиратимуть у наступному році перші класи.

З досвіду можемо відзначити, що подібні зустрічі мають свої результати. І надіємось, що наступного навчального року до нас прийде гідне поповнення в особі першокласників.

Л.Міщук, керівник пре-клубу