«Кутики» діють!
gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4
mod_vvisit_counterВчора1624
mod_vvisit_counterЗа тиждень5255
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10382
mod_vvisit_counterЗа місяць22694
mod_vvisit_counterПопередній місяць44866
mod_vvisit_counterЗагальна2384064

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 54.80.102.170
,
Сьогодні: 2018-08-16 00:05

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Кутики» діють!

Шкільне життя багато в чому залежить від учнів. Щоб воно було цікавим і неповторним, потрібно про це подбати! Тому лідери президентсько-парламентської республіки «КУТ» загальноосвітньої ЗОШ № 9 (директор Гаврилюк Р.Б.) ініціюють багато заходів інформаційно-пізнавального характеру, що проводяться у форматі великої перерви.

Для учнів 5-6 класів члени міністерства милосердя й доброти організували пізнавально-розважальну гру «Так? Ні!». Подолавши два тури змагань, переможцем стала команда 6-А класу. Учні 7-8 класів взяли участь у краєзнавчому бліц-маршруті «100 див України», який запропонували члени міністерства «Моя родина». Найкращими знавцями визнано учнів 8-Б класу.

Лідери 6-А класу на засіданні старостату оголосили про початок акції «Твори добро в своєму серці». Приємно, що рішення допомогти онкохворим дітям, школярі прийняли самостійно. Деякі проекти народжуються у ході занять Школи лідерів, на яких збираються активісти 5-8 класів. Отож, «кутики» діють, об’єднуючи навколо себе небайдужих однолітків!

Подгайна В.О., педагог-організатор ЗОШ №9