gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні757
mod_vvisit_counterВчора1921
mod_vvisit_counterЗа тиждень2678
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10101
mod_vvisit_counterЗа місяць30419
mod_vvisit_counterПопередній місяць45151
mod_vvisit_counterЗагальна2085538

Зараз (20 хвилин назад): 38
Ваш IP: 54.163.53.153
,
Сьогодні: 2018-02-20 11:33

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує!

Понад тридцять років фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить олімпіаду з фізики для школярів випускних класів загальноосвітніх шкіл для залучення зацікавленої талановитої молоді до навчання на фізичному факультеті.

До складання задач та проведення виїзних турів олімпіади, перевірки і оцінювання робіт школярів залучені асистенти, доценти і професори фізичного факультету. Учасникам олімпіади пропонується 5 задач із усіх розділів шкільного курсу фізики, на їх виконання відводиться 3 години. Кожного учасника олімпіади оргкомітет інформує про отримані результати і кращих запрошує на навчання на фізичний факультет  Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За роки проведення олімпіади у ній змагалися більше 10 тисяч школярів, більше 2 тисяч  учасників закінчили фізичний факультет і працюють за фахом в Україні та за кордоном, більше сотні випускників стали кандидатами і докторами наук та співпрацюють з Нобелівськими лауреатами останніх років.

Цьогоріч, на базі  Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15 05.02. 2018р.  відбулася олімпіада з фізики  фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, в якій взяли участь 15 школярів з таких закладів освіти: ЗОШ №1, НВК №12, Сп.Ш №15, НВК «Колегіум», ЗОШ №23, НВК №26, ЗОШ №27, ПМЛ «Елітар». Учні взяли участь у зустрічі з кандидатом фізико-математичних наук  Подоляном Артемом Олександровичем та презентації фізичного факультету КНУ. Бажаємо успіхів випускникам та процвітання  фізичної науки.

Т.В. Луцюк, заступник з НВР