gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні59
mod_vvisit_counterВчора1303
mod_vvisit_counterЗа тиждень1362
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14189
mod_vvisit_counterЗа місяць54977
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2256787

Зараз (20 хвилин назад): 19
Ваш IP: 54.162.253.34
,
Сьогодні: 2018-05-28 01:08

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Благодійна вистава в РГГ

Школа ставить на меті навчити дітей співчувати, допомагати, бути небайдужими до чужої біди. Вчаться цьому і учні гуманітарної гімназії, які постійно долучаються до благодійних проектів. 2 лютого у Рівненській гуманітарній гімназії відбулася благодійна вистава «Колобок» та «Пан Коцький», яку глядачам подарували учні 1-2 класів, вихованці гуртка «Казкарик» (керівник Курач Ольга Олексіївна).

Маленькі актори презентували усім присутнім учням, вчителям та батькам цікаві  постановки казок на новий лад. Щира гра юних акторів не залишила нікого байдужим. Винагородою їм були гучні оплески глядачів та повні  благодійні скриньки. Усі зібрані від вистави  кошти (3387 грн) будуть передані школі профорієнтації для дітей з синдромом Дауна “Babysun”, яка відкриласі у Рівному у травні 2017 року. Мета школи – підтримка, навчання та адаптація діток з синдромом Дауна до повноцінного якісного життя у соціумі. Тож поспішаймо творити добро.

Головайчук В.Р., педагог-організатор РГГ