gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1236
mod_vvisit_counterВчора1717
mod_vvisit_counterЗа тиждень4176
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць25477
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2487085

Зараз (20 хвилин назад): 25
Ваш IP: 54.198.55.167
,
Сьогодні: 2018-10-17 17:29

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Зустріч шкільних друзів»

Саме під такою назвою в Рівненському НВК №12 пройшла традиційна зустріч випускників минулих років. Щороку, у першу суботу лютого,  школа гостинно відчинила двері, запрошуючи випускників у рідні стіни згадати шкільних друзів, перше кохання, першого вчителя, довгоочікувані дзвінки, дізнатися ким стали її випускники, де працюють, як склалася їх доля. Під час зустрічі кожен із присутніх випускників  мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками та вчителями ще раз пережив найяскравіші (позитивні, та не дуже) моменти навчання.

Ведучі свята провели присутнім випускникам невеличкий «екзамен на зрілість», за який всі отримали гарну оцінку у вигляді солодкого призу. Багато цікавого дізналися вчителі про своїх колишніх учнів.

Випускники ж, в свою чергу, висловили слова щирої шани, сердечної вдячності своїм вчителям. А деякі навіть попросили пробачення у свого класного керівника за колишні витівки.

Зі щирими вітаннями перед присутніми виступили директор школи Лагодюк Вікторія Юріївна та найстарші випускники (1973 рік)  -  Любов Гуменюк, яка довгий час працювала у школі заступником директора з виховної роботи,  та Володимир Ковтунець , заступник міністра освіти і науки України.

Весь час з музичними вітаннями перед присутніми виступали художні колективи  школи  -  учні – вокалісти (художній керівник Діхтяренко Т.В.), колектив бального танцю «Дванашки» (художній керівник Климець Г.Г. та випускник школи 2013 року Калетник Олександр), учасники шкільного «Євроклубу» ( керівник Степаненко Л.П.) та учень 11-Б  класу Франчук Андрій зі своєю партнеркою.

Тож, дорогі випускники, від щирого серця, від усієї душі хочеться побажати вам доброго здоров’я, щастя, успіхів, веселих зустрічей з колишніми однокласниками та вчителями. Пам’ятайте! Ви завжди бажані гості у нашій школі. Двері школи завжди для вас відчинені.

Савсуненко Т.В., педагог-організатор