gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні770
mod_vvisit_counterВчора1921
mod_vvisit_counterЗа тиждень2691
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10101
mod_vvisit_counterЗа місяць30432
mod_vvisit_counterПопередній місяць45151
mod_vvisit_counterЗагальна2085551

Зараз (20 хвилин назад): 43
Ваш IP: 54.163.53.153
,
Сьогодні: 2018-02-20 11:38

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Визволення Рівного від нацистів

945 днів Рівне перебувало  під окупацією німецько-фашистських загарбників. Наше місто було визволено в ході Луцько-Рівненської операції. Партизани рівненських з’єднань провели глибоку розвідку оборонних позицій ворога, надали командуванню військових частин дані про тили і маршрути руху  німецьких військ та взяли участь у боях на підступах до міста.

В боях за Рівне загинуло більше тисячі наших воїнів, які були  поховані на Дубенському кладовищі та в міському парку ім. Т.  Г. Шевченка.

Учні 11-А класу Рівненської загальноосвітньої школи №25 під керівництвом вчителя історії Ковальчук Н.О. провели урок пам’яті присвячений 74-й річниці визволення Рівного від нацистів для школярів 9-11 класів.

Багато наших земляків наближали день звільнення свого міста, а тим самим, своїх рідних та близьких: батьків, дружин, дітей від гітлерівського поневолення.

Не можна заперечити вагомий внесок уродженців Рівненщини у переможне завершення вигнання нацистів з української землі.

Пам’ять про війну є духовно-історичним надбанням нашого народу, що витворює підвалини його самодостатності й самобутності, і водночас, – органічно інтегрує її в загально цивілізаційний потік творення сучасної історії України і боротьби за її незалежність сьогодні.

Ковальчук Наталія Олександрівна, вчитель історії