gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1256
mod_vvisit_counterВчора1717
mod_vvisit_counterЗа тиждень4196
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць25497
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2487105

Зараз (20 хвилин назад): 32
Ваш IP: 54.198.55.167
,
Сьогодні: 2018-10-17 17:41

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Визволення Рівного від нацистів

945 днів Рівне перебувало  під окупацією німецько-фашистських загарбників. Наше місто було визволено в ході Луцько-Рівненської операції. Партизани рівненських з’єднань провели глибоку розвідку оборонних позицій ворога, надали командуванню військових частин дані про тили і маршрути руху  німецьких військ та взяли участь у боях на підступах до міста.

В боях за Рівне загинуло більше тисячі наших воїнів, які були  поховані на Дубенському кладовищі та в міському парку ім. Т.  Г. Шевченка.

Учні 11-А класу Рівненської загальноосвітньої школи №25 під керівництвом вчителя історії Ковальчук Н.О. провели урок пам’яті присвячений 74-й річниці визволення Рівного від нацистів для школярів 9-11 класів.

Багато наших земляків наближали день звільнення свого міста, а тим самим, своїх рідних та близьких: батьків, дружин, дітей від гітлерівського поневолення.

Не можна заперечити вагомий внесок уродженців Рівненщини у переможне завершення вигнання нацистів з української землі.

Пам’ять про війну є духовно-історичним надбанням нашого народу, що витворює підвалини його самодостатності й самобутності, і водночас, – органічно інтегрує її в загально цивілізаційний потік творення сучасної історії України і боротьби за її незалежність сьогодні.

Ковальчук Наталія Олександрівна, вчитель історії