gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1200
mod_vvisit_counterВчора1717
mod_vvisit_counterЗа тиждень4140
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць25441
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2487049

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 54.198.55.167
,
Сьогодні: 2018-10-17 17:01

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Welcome to Ukraine!

Уже стало доброю традицією у Рівненській гуманітарній гімназії щорічно організовувати позакласний захід з англійської мови “Welcome to Ukraine”. Так, 1 лютого 2018 року учні 10 класів та вчителі, що працюють  у цих класах, гостинно запросили усіх бажаючих відвідати подію, присвячену рідній Україні. Та цього разу ми презентували нашу країну в абсолютно новому форматі.

Надзвичайно хвилююче прозвучав гімн України у виконанні Катерини Ільчук та Олександра Одемчука у супроводі скрипки та саксофона. Цікаво були представлені традиційні українські символи, зокрема червона калина як символ жіночої краси та свободи, вишитий рушник як символ та обов’язковий атрибут усіх традиційних українських свят та обрядів. Безумовно, було продекламовано «Заповіт» Тараса Шевченка українською та англійською мовами.

Звучали українські пісні рідною мовою та “Carol of the bells” англійською мовою, які заворожили глядачів щирим виконанням. А також присутніх познайомили із цікавими фактами про Україну та її дивовижним світом неповторних історичних та культурних пам’яток. А запальний український танок спонукав до веселого ритму і серце, і душу.Отож, любімо, цінуймо, поважаймо та бережімо нашу рідну Україну!

Оксана Філіпчук, учитель англійської мови РГГ