gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1204
mod_vvisit_counterВчора1717
mod_vvisit_counterЗа тиждень4144
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць25445
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2487053

Зараз (20 хвилин назад): 24
Ваш IP: 54.198.55.167
,
Сьогодні: 2018-10-17 17:05

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Вони померли щоб ми жили!

29 січня 2018 року ми відзначаємо 100-річчя бою під Крутами. Це одна із найтрагічніших сторінок в історії України. Молоді юнаки повстали проти більшовицьких загарбників під станцією Крути. У нерівному бою зійшлося дві сили: менша, але мужня і волелюбна, і більша — жорстока і кривава. Українські війська, які складалися зі студентів і учнів старших класів вступили в нерівний бій з більшовицькою Червоною Армією. В умовах відсутності української регулярної армії саме українській молоді довелося стати на захист Батьківщини. Трагічна доля спіткала більшість із них, але померли вони за Україну.

З нагоди річниці цих трагічних, проте знакових подій в історії України у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28 пройшли заходи із вшанування полеглих героїв Крут – виставка стіннівок «Крути. 100 років подвигу», також уроки у школі розпочинались із історичних п’ятихвилинок «Бій під Крутами в національній пам’яті», де учні дізнались та пригадали про історичні передумови та хід доленосних подій 1918 року. У старших класах пройшли уроки пам’яті «Вони померли, щоб ми жили!», де школярі занурились у історичну ретроспективу подій та сформулювали головні наслідки та значення бою під Крутами для історії України та їх актуальність сьогодні.

Трагедія під Крутами стала для українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, цей важкий урок історичної долі, який став ще одним кроком у будівництві вільної держави ніколи не зітреться з пам’яті нашого народу!

Олена Павлюк, учитель історії

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28