gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1258
mod_vvisit_counterВчора1717
mod_vvisit_counterЗа тиждень4198
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць25499
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2487107

Зараз (20 хвилин назад): 31
Ваш IP: 54.198.55.167
,
Сьогодні: 2018-10-17 17:43

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Презентація проекту “Чотири стихії” в РГГ

Багато людей цікавляться питаннями: звідки взявся світ, чому світить Сонце, чому течуть ріки, чому ми  дихаємо  повітрям і, взагалі, для чого ми живемо на  цьому світі? Такими словами, в актовій залі гімназії, розпочалося відкриття гімназійного проекту «Чотири стихії. Вода, Земля,Вогонь, Повітря.», організоване вчителями кафедри точних і природничих дисциплін.

У програмі свята  учні 10 - В класу показали інсценізацію легенди «Виникнення чотирьох стихій», Ольга Комар та Софія Зиль, перевтілившись в Землю і Воду, з гумором зіграли спір двох стихій про те, хто з них є важливіший  на планеті, учні 5-х класів розповіли про значення повітря для всього живого на Землі. Настя Данчук та Інна Рабченюк продемонстрували користь і шкоду від вогню, Інна Рабченюк виконала пісню «Земле , моя». Присутні дізналися , до якої стихії вони належать і, які характеристики стихій   притаманні  їхньому  характеру.

2017-2018 навчальний рік у гімназії присвячений стихії води.  Гімназисти дізнаються багато нового і цікавого про таку,  здавалося б просту, звичну і найпоширенішу речовину на Землі.

Сокол Т. К., методист кафедри точних і природничих дисциплін