gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1025
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень1025
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37856
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452380

Зараз (20 хвилин назад): 42
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 15:12

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Підсумки роботи шкільного Євроклубу за І семестр 2017 – 2018 н. р.

Ось і завершився І-й семестр 2017-2018 н. р. Час передсвяткової метушні, клопотів і …підбиття підсумків року, що минув. Щось вдалося здійснити, а на щось не вистачило часу. Аналізували та підсумовували свою роботу й досягнення і учасники Євроклубу  ЗОШ №27. Хочеться зазначити, що це учнівське об’єднання систематично працює з 2014 року, використовуючи різноманітні цікаві форми роботи.  Вихованці нашого Євроклубу готують та проводять різноманітні, цікаві заходи: зустрічі, презентації та конференції. Їх енергійний керівник О.В.Загура, періодично організовує змістовні поїздки та екскурсії, зокрема до країн Європи. За час існування клубу це вже стало традицією – проведення зимових канікул в Європі.

Цьогоріч, крім відео-конференцій, заслугою Євроклубу є організація і-mail між школярами ЗОШ №27 та їх польськими ровесниками із гімназійної спільноти  м. Сульмержице.

Таке спілкування є приємним для обох сторін, воно дає можливість краще пізнати один одного, дізнатися щось цікаве та нове. Крім того, до клубу постійно приєднуються нові учасники, а це означає, що він живе, плідно працює і росте.

Тож хочеться висловити надію на те, що  у наступному семестрі Євроклуб та його вихованці працюватимуть так само плідно, відкриватимуть нові шляхи удосконалення та підтримуватимуть  високий рівень своєї творчої діяльності.

Загура О. В.керівник Євроклубу «Мрія»