gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1037
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень1037
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37868
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452392

Зараз (20 хвилин назад): 36
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 15:21

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Відповідь з Донбасу

Волонтерський рух у ЗОШ №27 є досить активним. Постійно ініціюються різні акції з допомоги бійцям у зоні АТО. Так напередодні Нового року зусиллями учнів школи було сплетено чергову маскувальну сітку, зібрано святкові Різдвяні листівки та смаколики: печиво, цукерки тощо. Все це волонтери відправляли у с. Селидове, що у Донецькій області. Саме там перебувають бійці із батальйону «Донбас». І ось недавно ми отримали відповідь від них – фото та слова подяки, що є надзвичайно приємно. Надіємось що і надалі ми будемо підтримувати цей двосторонній зв'язок і робити посильний внесок у справу, яка є спільною для усіх українців – тих, хто воює, і тих, хто не тримає зброї у руках – захист цілісності нашої рідної держави України.

В.Жежук, педагог-організатор