gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні240
mod_vvisit_counterВчора2071
mod_vvisit_counterЗа тиждень4104
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11971
mod_vvisit_counterЗа місяць34186
mod_vvisit_counterПопередній місяць50507
mod_vvisit_counterЗагальна2135427

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.198.149.239
,
Сьогодні: 2018-03-21 05:21

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Що роблять учителі Сп.Ш №15 на канікулах?

Багато громадських організацій цікавиться тим, що ж роблять учителі на канікулах? За що їм платять гроші, коли в школі немає дітей? А виявляється: вони займаються самоосвітою, підвищують свій методичний рівень, шукають нові форми та методи роботи.

Так, третього січня в Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №15 проведено засідання методичного об᾿єднання класних керівників у формі методичного діалогу з теми «Використання інноваційних форм та методів у роботі класного керівника».

У теоретичній частині педагоги пригадали активні форми виховної роботи, а під час практичного заняття мали можливість побачити і взяти участь у таких нестандартних формах роботи, якими зможуть скористатися в процесі проведення виховних годин, годин спілкування.

Створивши атмосферу позитивного настрою, з᾿ясувавши необхідність використовувати у виховній діяльності технології інтерактивного навчання, класні керівники об᾿єднались у 4 групи, «прорекламували»  один одного, обговорили правила роботи в групі й «почали шукати діамант» - найважливішу, найбільш дієву форму роботи з батьківською громадськістю. І діамант «відшліфували»: найефективніша форма роботи з батьками – індивідуальна бесіда. Ділова гра «Методи роботи з батьківською громадськістю» зарекомендувала себе як оптимальна форма роботи у виховній діяльності.

У підсумку методичного діалогу голова методичного об᾿єднання класних керівників Давидюк Д.П. озвучила Притчу про Рай і Пекло, яка спонукає до роздумів і креативності: захочемо виховати дітей, гарне майбутнє України, - знайдемо спосіб це зробити.


Давидюк Д.П. керівник м/о класних керівників