gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1004
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень1004
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37835
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452359

Зараз (20 хвилин назад): 47
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 15:02

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Благодійна акція «Добро на Різдво»

У переддень Новорічних свят та Різдва хочеться, аби всі навколо були щасливі, відчули радість, отримали подарунки, з гарним настроєм зустріли прийдешні свята. Та серед нас є стільки людей, що у силу тих чи інших обставин  опинились у скрутних життєвих обставинах. Але ж – всі  ми люди і розуміємо: застрахуватись від біди неможливо, кожен з нас може опинитись у подібній ситуації. Саме тому у нашій ЗОШ №27 проходила благодійна акція «Добро на Різдво». Представники учнівського самоврядування організували збір коштів і спільними зусиллями було зібрано 4520 грн. На ці кошти придбано солодкі новорічні подарунки, канцтовари, цитрусові та одяг.  А у вівторок 26 грудня «ельфи» (комісія Милосердя шкільного учкому)  роздавали подарунки для 69-ти дітей із малозабезпечених сімей, сімей, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, дітей з особливими потребами, які проживають у мікрорайоні школи  та ніколи не навчалися, бідових сімей, дітки у яких не мають можливості радіти у передчутті подарунків до Нового Року та Різдва. Тож будемо надіятись, що результати цієї акції принесуть хоч трохи радості саме таким дітям, допоможуть їм повірити у те, що про них хтось піклується і вони не самі у скруті.

В.Жежук, педагог-організатор