gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні957
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень957
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37788
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452312

Зараз (20 хвилин назад): 45
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 14:42

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Коляда в РГГ

З метою вивчення та відродження українських звичаїв, традицій, обрядів, які є духовними скарбами українського народу 27 та 28 грудня в Рівненській гуманітарній гімназії відбулося свято «Коляда». В ці дні актова зала  гімназії наповнилася дзвінкими голосами гімназистів 5-11 класів. Не зраджуючи традиціям Різдвяних свят  в гімназії вже почали   колядувати. Споконвіку у нашого народу існував гарний звичай - бажати один одному і господарям щастя, здоров’я  і усіляких гараздів під час різдвяних свят.

Колядники заходили у імпровізовану хату, де їх зустрічала українська родина: мати, батько та двоє дітей. Голосисті колядники віншували їм злагоду й достаток, а щедрі господарі дарували гостям солодкі подарунки.

Класні колективи сумлінно підготувалися до свята та подарували усім присутнім такі колядки: «По всьому світу стала новина», «Нова радість стала», «Небо і Земля нині торжествують», «Іде звізда чудна», «Бог предвічний народився» та інші. Бажаємо усім щасливого Нового року та веселих свят.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор  РГГ