gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1032
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень1032
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37863
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452387

Зараз (20 хвилин назад): 37
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 15:18

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Ось такий я Дід Мороз!

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і з нетерпінням чекають дорослі, а особливо діти. А яке ж свято без ялинки, подарунків та Діда Мороза?

А до вас колись приходили аж чотири Діди Морози? Ще й із різних куточків світу! Ні?! Шкода. А от учням 1-4 класів Рівненської ЗОШ №28 неймовірно пощастило це побачити 25 грудня 2017 року в Рівненському академічному театрі ляльок. Кожен Дід Мороз завітав у гості до школярів зі своєю Снігуронькою, танцями, іграми та ще й з ялинкою.

Свято вели незвичайні ведучі – пес Васько і пес Антон. Зачарувала всіх присутніх пригода, яка трапилася з ними. Вони знайшли рукавичку, але не знали чию. Чого тільки не буває на Новий Рік, адже навіть знайдена рукавичка виявилася чарівною. Дід Мороз запросив усіх присутніх до зали, де чекав подарунок – казка «Рукавичка».

Звучить чудова музика. Відкривається завіса… А там справжні дива. Один за одним з’являються добре відомі головні герої – мишка, жабка, зайчик, лисичка…  Рукавичка стає все більшою й більшою. Та дарма, що вона може ось-ось тріснути, тут знайшли притулок від холоду звірі. Чи можуть вони дійти злагоди у маленькій рукавичці? Глядачі зачаровані добре відомим сюжетом казки і разом з героями переживають її ще раз. «Місця вистачило всім!» - з полегшенням зітхатають маленькі глядачі і голосно плескають у долоні. З’являється Дід Мороз, забирає свою рукавичку. Ще раз зал поринає у дружні оплески. Іще одна казка завершилася. З чудовим настроєм поверталися юні глядачі додому. А дива продовжуються…З Новим роком!

Мельник Світлана Григорівна, учитель початкових класів Рівненської ЗОШ №28