gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні956
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень956
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37787
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452311

Зараз (20 хвилин назад): 47
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 14:42

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Роби, як олімпійці

До 27-ї річниці створення Національного олімпійського комітету України школярі Рівненського НВК «Колегіум» взяли участь у обласному заході «Роби, як олімпійці». Учні третіх та четвертих класів  під керівництвом вчителя фізичної культури Олега Левенця  зустрілися з випускницею школи, а нині - майстром спорту України з фрістайлу, учасницею ХХІІ зимових Олімпійських ігор в м. Сочі (Росія) 2014 року Анастасією Новосад.

В ході зустрічі з дітьми, гостя розповіла їм про перші кроки у професійному спорті,  участь в Олімпійських іграх. Також  вона згадала про свої шкільні роки в «Колегіумі» і акцентувала увагу на важливості фізичного розвитку саме в юні роки, чому, до речі, в стінах школи завжди приділяли особливу увагу.

Майбутні олімпійці на швидкість проходили дистанції, використовуючи при цьому спеціальні лижі, ключки та м’ячі. В перервах між змаганнями вболівальників розважали шкільні танцювальні колективи. Вони виконували номери зі спортивно-бальних танців, брейк-дансу та черлідингу. Окрім цього, напередодні в школі був проведений конкурс малюнку зі спортивної тематики, участь у якому взяли понад 100 учнів.

Основною метою нинішніх змагань було активне дозвілля дітей і популяризація серед них ідей олімпізму та здорового способу життя. Подарунки школярам  вручив  директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області Микола Петренчук. Окрім цього, напередодні в школі був проведений конкурс малюнку зі спортивної тематики, участь у якому взяли понад 100 учнів.

Левенець О.І., вчитель фізичної культури