gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1712
mod_vvisit_counterВчора1808
mod_vvisit_counterЗа тиждень5214
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10875
mod_vvisit_counterЗа місяць24868
mod_vvisit_counterПопередній місяць46202
mod_vvisit_counterЗагальна2034836

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 54.90.237.148
,
Сьогодні: 2018-01-17 23:44

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Благодійні акції «На крилах ангелів» та «Діти – дітям»

На  початку тижня у нашій ЗОШ №27 члени учнівського самоврядування підводили підсумки ще двох благодійних акцій. Одна з них проходила під назвою «На крилах ангелів» - дітки виготовляли різдвяні обереги для солдатів у зоні АТО. Ці обереги – символічні ангелики, з легкими крильцятами, полетять разом із нашими молитвами за життя воїнів – захисників та найкращими новорічно-різдвяними вітаннями на Схід, у зону конфлікту, до наших хлопців… Туди, де немає можливості зібратися у родинному колі за святковим столом, де стріляють, гинуть люди, іде війна. Як би хотілось, щоб ці ангели принесли на обпалену вибухами землю мир і спокій і повернули бійців додому…

Ще одна акція – «Діти – дітям» мала на меті збір одягу та канцтоварів для діток, які цього потребують. Учні 27-ї спільними зусиллями зібрали: чотири великих баули та 10 пакетів одягу,  два мішка взуття,  3 мішка іграшок та мішок канцтоварів.

Додамо лише, що і ангелики, і одяг та канцтовари було відправлено у міський палац дітей та молоді – звідти всі ці речі будуть розподілені за призначенням.

В.Жежук, педагог-організатор