gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1064
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень1064
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37895
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452419

Зараз (20 хвилин назад): 30
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 15:39

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Педагогіка партнерства як основа соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу

21.12 2017 року в ЗОШ №4 відбулася батьківська конференція «Педагогіка партнерства як основа соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу». Учасники заходу обговорили новий Закон  України про освіту, примірний статут ЗЗСО, академічну доброчесність та механізми її впровадження та кодекс честі учня, який попередньо затвердив учнівський парламент на загальношкільній конференції. Батьки разом з Опольською, В.Ф., регіональним куратором Всеукраїнського проекту з педагогіки партнерства «Розвиток  соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу»  працюючи в групах, створили ментальну карту,  яка репрезентувала чинники,  що впливають на формування компетентного учня, а саме: виховання, навчання, дозвілля, позашкільна освіта. Батьки записали свої думки словами на гілках та прокоментували майнднеппінг. Представник учнівського парламенту Борисюк Владислав розповів, яким має бути сучасний учень – здобувач освіти. А соціальний педагог Середа С.В. підготувала презентацію про учнівські щоденники,  які є обличчям учня та одним з головних способів спілкування вчителів та батьків. Підсумком стала ухвала конференції в якій актом регулювання академічної доброчесності закладу визначено угоду про створення нового освітнього середовища на засадах педагогіки партнерства.

Вірт Оксана, педагог-організатор ЗОШ №4