gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора1893
mod_vvisit_counterЗа тиждень1983
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць17072
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2526385

Зараз (20 хвилин назад): 4
Ваш IP: 54.166.181.58
,
Сьогодні: 2018-11-13 02:43

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Допоможи хворій дитині

Що ж таке благодійність? У нашому конкретному випадку це поняття можна трактувати наступним чином: це небайдужість до чужого горя і добровільне бажання допомогти людині у важкій ситуації. У кожного різні можливості. Хтось може дати кошти, а хтось – моральну підтримку та душевне тепло.

У школах міста постійно проводяться акції по збору коштів для хворих діток. Наша ЗОШ №27 теж не лишається осторонь. В рамках благодійного проекту «Твори добро людям» саме на початку грудня шкільна громада долучилася до акції «Допоможи хворій дитині». Збирали кошти для маленького братика учениці 2-В класу Кирилюка Миколки, який має вроджену ваду спинного мозку і потребує повторної операції (першу операцію було проведено одразу після народження), щоб мати можливість ходити. Зібрано 4000 грн. Біда у формі важкої хвороби спіткала і Рожко Дарину, ученицю нашої школи до минулого року, що нині навчається у 8 кл. РОЛІ. Зібрано 5000 грн. Хочеться, щоб наша допомога хоч частково полегшила вирішення проблем зі здоров’ям у цих діток, а також дуже хотілося б, щоб таких акцій було якомога менше, тобто, щоб дітки не хворіли, а батьки та рідним не потрібно було просити про поміч.

Лукомська Христина, голова комісії Милосердя