gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1004
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень1004
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37835
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452359

Зараз (20 хвилин назад): 47
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 15:02

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


В гостях у казки

21 грудня гімназисти 1-4 класів гуманітарної гімназії завітали в актову залу гімназії для перегляду цікавої вистави драматичного гуртка під керівництвом Євтушенко Надії Леонідівни. В цей день відбувся звітний виступ гуртківців. На розсуд глядачів юні любителі Мельпомени представили казку «Курочка Ряба» автора Макєєва Артема. Костюми, музика, світло - усе працювало для створення казкового настрою. Юні актори показали не лише свої акторські здібності, але й подарували глядачам запальний танок.

Глядачі ще довго своїми щирими аплодисментами та криками «браво» не відпускали зі сцени юних акторів. А перевтілилися у казкових героїв учні 6-7 класів: Єпік Катя, Поліщук Дарина, Воробей Саша, Красун Настя, Баранюк Катя, Коваль Діана, Москалюк Дмитро, Малевич Сергій. Глядачі покинули актову залу веселі та задоволені з надією на нові зустрічі з гуртківцями.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ