gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні648
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1871
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23172
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484780

Зараз (20 хвилин назад): 33
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 11:17

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Школа не готує нас до життя

Такою була теза на ліцейних дебатах, яку організували члени гуртка «Дебати» під керівництвом Шевчук Наталії Юріївни. Дебатний турнір пройшов між командами учнів 10-пр та 10-ек класів з метою формування активної громадянської позиціїліцеїстів, розвитку лідерських якостей, ораторських здібностей і, звісно, популяризації дебатного руху. Команда пропозиції навела ряд цікавих аргументів. Це і «Школа готує дітей до життя у вигаданому світі, якого не існує», «У школі дають знання, а не мудрість» та ін. Команда пропозиції складалась виключно з дівчат, які вміло, цікаво і впевнено довели свою тезу для членів журі і переконали болото в тому, що школа не готує до реального життя.

Не відставали від команди пропозиції і учні 10-ек класу, які доводили досить цікаву контртезу: «Школа надає можливість підготуватися до реального життя». «І це так, адже особистість учня формується у реаліях шкільного життя, школа надає можливість набути соціальні навички,  а в ст.3  Закону України про освіту зазначено, що «школа - це навчальний заклад, який надає якісну та доступну освіту»,- зазначали члени команди опозиції.

Всі були в захваті від гри, здобували неймовірний досвід, навчались ораторському мистецтву, отримали масу позитивних емоцій. З нетерпінням чекаємо наступного турніру.

Наталія Шевчук, кер.гуртка «Дебати» РЕПЛ