gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні480
mod_vvisit_counterВчора1775
mod_vvisit_counterЗа тиждень9551
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11842
mod_vvisit_counterЗа місяць26511
mod_vvisit_counterПопередній місяць55334
mod_vvisit_counterЗагальна1988411

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 54.242.205.33
,
Сьогодні: 2017-12-16 07:19

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Діти – наше майбутнє!

Навіть похмурий осінній вихідний день може стати теплим і сонячним, якщо зробити добру справу. Семикласники разом із батьками та вихователями вирішили відвідати Будинок дитини. Для цього вони ще в жовтні на благодійному ярмарку продавали домашню випічку, різні вироби, а на виручені кошти купили іграшки, книжечки, цікаві подарунки маленьким хлопчикам та дівчаткам. Гімназисти й самі перетворилися на маленьких діток, бо разом із вихованцями Будинку дитини довго гралися машинками, кубиками, читали казки та віршики. Але найбільше трирічні та дворічні хлопчики й дівчатка чекали міцних обіймів, щирих посмішок й душевного тепла від своїх гостей. Зі сльозами на очах ми залишали маленьких вихованців цього закладу.

Гімназисти й батьки відразу вирішили якнайшвидше знову відвідати цих діток, тому вже почали думати про сценарій казки у виконанні учнів 7-х класів, щоб хоч трішечки подарувати малюкам радості й розмалювати буденщину яскравими фарбами. Творити добро ніколи не пізно!

Палаженко Н.В., Карпюк А.Л., вихователі