gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні38
mod_vvisit_counterВчора2081
mod_vvisit_counterЗа тиждень3854
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12368
mod_vvisit_counterЗа місяць36503
mod_vvisit_counterПопередній місяць48402
mod_vvisit_counterЗагальна1944662

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 54.224.187.45
,
Сьогодні: 2017-11-22 00:47

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Зустріч учнів ЗОШ №18 із письменником Романом Демчуком

Уже традиційними стали зустрічі учнів нашої школи із письменниками Рівненщини. 14 листопада до учнів 3-Р класу завітав письменник Роман Демчук. Роман Степанович Демчук – член Національної спілки письменників України, автор сатирично-гумористичних прозових і віршованих творів. Заснував 2003 р. Всеукраїнський фестиваль гумору «Лауреати Нобельської премії», який проводиться щодва роки у с. Нобель Зарічненського р-ну Рівненської обл. Нашим учням та учительському колективу надзвичайно приємно, що такий видатний письменник уже вкотре презентує свої нові книги саме у ЗОШ №18.

Цього разу Роман Степанович  представив свою книгу для дітей «Ходить казочка Поліссям». Кожна книга та кожен твір описує неймовірну красу Полісся, річки та озера Рівненщини, природні багатства рідного краю. Окрім того, Роман Степанович підготував для третьокласників цікаві головоломки та загадки, багато спілкувався з учнями. Наша шкільна бібліотека отримала презентовану книгу з підписом-побажанням автора, а кожен учень має змогу прочитати її у класі.

Веремчук Ю.В., педагог-організатор