gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні98
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень1809
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць38640
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2453164

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 54.162.239.233
,
Сьогодні: 2018-09-25 02:31

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Святкуємо День української писемності

В умовах, які склалися в нашій країні, українська мова набула особливої ваги – вона стала символом миру і єднання нації. З такою метою у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25 до 9 листопада було розроблено та проведено ряд заходів. Ось короткий калейдоскоп святкових заходів.

На початку дня – оформлення інформ-досьє «Історія української мови» у вестибюлі школи.  У мовознавчій інтелект-вікторині «Веселкова наша мова» позмагалися учні 7-8 класів (учитель Антончук М.В.). Конкурс скоромовок-спотиканок «Хто зможе повторити» потішив п’ятикласників (учитель Бикова Л.В.). Гру-змагання «Мови рідної краса» провели учні 5-В класу (учитель Лінчук Л.А). Інформацією про виникнення слов'янської азбуки та походження письма під час проведення усного журналу ділилися учні 10-А класу (учитель Руднік Т.М.). У інтелектуальній грі «Із витоків української писемності»  повправлялися семикласники (учитель         Вуйтік Н.М.). Наймолодші школярі влаштували урочисте свято – подорож «У країні рідної мови» ( учитель Козлюк Г.О.) У шкільній бібліотеці  усі школярі мали змогу ознайомитися із  книжковою виставкою «Писемність та мова – жива плоть, яка створювалася мільйонами», підготовану Кректун Г.А. А о 12.30 усією шкільною громадою (поруч учні та вчителі),  вслухаючись у кожне слово доцента Київського університету ім. Б.Грінченка Олександра Авраменка, писали радіодиктант національної єдності.

Любчик Н.Г., голова ШМО учителів української мови та літератури