gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні112
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень1823
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць38654
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2453178

Зараз (20 хвилин назад): 9
Ваш IP: 54.162.239.233
,
Сьогодні: 2018-09-25 03:00

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День рідної мови

Як створити школу радості? Як зробити навчання школярів веселим, захоплюючим, а головне – пізнавальним? Над цими питаннями міркують учителі української мови і літератури ЗОШ № 27 м. Рівного.

Дев’яте листопада – особливий день у школі – День писемності! Учителі-словесники Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №27 ( директор школи Б.Я. Харів ) творчо підійшли до укладання плану заходів, бо прагнули, щоб цей день став справжнім мовним святом.

Уроки розпочиналися із поетичних п’ятихвилинок, заочних екскурсій в історію цього свята.

Учителі С. Сметаніна  та Т. Кондратюк підготували відеопрезентації «Цікаво про мову»,  «Мова – генетичний код нації». Після перегляду учні долучились до обговорення цих матеріалів.

Конкурс на кращий авторський вірш про мову запропонувала своїм вихованця С. Сметаніна. Фотоколаж, підготовлений Т. Кондратюк, примусив старшокласників згадати норми українського правопису.

А як приємно було бачити усмішки п’ятикласників після мовного експресу! Учителі Н. Цехместрук та Л. Шпичак переконані, що граючись, дитина швидше пізнає складний світ рідної мови. Цікаві ігрові завдання викликали  у школярів безліч позитивних емоцій.

Справжнім майстром міжпредметної інтеграції виявилась Л. Коваль. Поєднати мову із фізичною культурою – це важливе завдання. Квест «Мова – моя оборона» перетворився у справжнє спортивно-інтелектуальне свято.

А чи може бути музика у слові? Що відчуває людина, коли звучить рідна мова? У світ музики і поезії повела своїх учнів Л. Коверзнєва. Старшокласники відчули справжню насолоду від спілкування з майстрами слова.

Учителі-словесники ще раз довели, що головне – любити тих, кого навчаєш. І тоді школа стане радістю для кожної дитини.

Н. Цехместрук, керівник методичного обєднання