gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні37
mod_vvisit_counterВчора2081
mod_vvisit_counterЗа тиждень3853
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12368
mod_vvisit_counterЗа місяць36502
mod_vvisit_counterПопередній місяць48402
mod_vvisit_counterЗагальна1944661

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 54.224.187.45
,
Сьогодні: 2017-11-22 00:47

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Ми знаємо своїх героїв в обличчя!

Щоранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми повернемось до мирного життя. Матері не будуть оплакувати своїх синів, дружини –  чоловіків, а діти будуть відчувати себе в безпеці. Ми віримо, що в близькому майбутньому буде відновлено цілісність нашої держави.

Воїнами АТО є випускники нашої школи: підполковник Микола Капінос та  командир розвідувальної служби України Олег Дудей. 13.11.2017 року в ЗОШ № 6 відбулася зустріч, метою якої є реалізація Концепції національно-патріотичного виховання з воїнами-учасниками АТО.

На зустріч з героями  прийшли учні, вчителі та батьки. Микола Михайлович та Олег Миколайович розповідали про подвиги своїх побратимів, відповідали на численні запитання дітей, запевнили, що війна обов’язково закінчиться. Емоційні розповіді військових відчутно пронизані любов’ю до України, прагненням миру на нашій землі.

Учні переконались, що ці люди заслуговують підтримки та поваги, це люди сильної волі, міцного характеру та не тільки словами, а й вчинками дають відсіч ворогам.

Бійці щиро подякували дітям за моральну підтримку допомогу та розуміння.

Галатюк В.М., заступник директора з НВР