gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні95
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень1806
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць38637
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2453161

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 54.162.239.233
,
Сьогодні: 2018-09-25 02:28

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День української писемності та мови у колегіумі

День української писемності та мови у закладі відзначений по-особливому! Учні 5-7 класів зібралися у  залі на свято «»Наша мова – наша історія». Старшокласники для школярів підготували інсценізацію з історії створення української мови, а школярі прочитали поезії на честь рідної мови, виконали віночок пісень про мову та Україну, взяли участь у мовних баталіях.

«Час діяти!»- саме так вирішили учні 7-А класу Рівненського НВК «Колегіум» у День української писемності та мови. Напередодні свята виготовили для п’ятикласників вітальні листівки з інформацією про українську мову, про творців сучасного алфавіту. Дев’ятого листопада 2017 року в колегіумі з ініціативи семикласників пройшла акція «Українська мова унікальна», а також відбувся філологічний флеш-моб.

А старшокласники продемонстрували свої знання з рідної мови, взявши участь у шкільній акції з правопису « Чистота мови – чистота душі». Пізніше в ході ток-шоу «Спілкуватися українською модно чи життєво необхідно?»  відстоювали власні  точки зору щодо пріоритетів у використанні рідної мови.

Сорока Л.П., учитель української мови та літератури Рівненського НВК «Колегіум»