gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні17
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1240
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць22541
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484149

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 54.225.26.44
,
Сьогодні: 2018-10-16 00:31

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Дорога до храму.

10 листопада 2017 року учні 6-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 взяли  участь у проекті «Дорога до Храму», відвідавши Рівненський Свято-Покровський кафедральний собор.

Не зважаючи на різні релігійні погляди дітей, всі вони були в захваті від почутого та побаченого.

Діти дізнались про собор багато цікавого, а саме: Покровський собор - один з найбільших та найвищих храмів України. Його довжина 51 м, ширина 42 м, висота - 55 м. Великий купол, який символізує Ісуса Христа, та 12 менших, які символізують апостолів, а також 8 малих куполів створюють чудову композицію, яка є окрасою Рівного та проглядається з усіх сторін міста.

Нижній і верхній храми  можуть вмістити більше 3 тисяч парафіян кожен. У храмі діють підйомники для інвалідів та людей похилого віку, є приміщення для дитячої недільної школи, медпункту, бібліотеки, репетицій хору, музею тощо.

Також  дітям розповіли про те, як потрібно вести себе в храмі, яких правил дотримуватись, що таке молитва, якою вона повинна бути і чому потрібно молитись.

-  «Щодня ми пишемо книгу про  свою поведінку. Я  вважаю, що після такої атмосфери, а також корисної інформації наші дітки подорослішають в супроводі молитви, благодаті, любові, чесності та доброти.

Н.Дядюк, класний керівник  6-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28