gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні37
mod_vvisit_counterВчора2081
mod_vvisit_counterЗа тиждень3853
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12368
mod_vvisit_counterЗа місяць36502
mod_vvisit_counterПопередній місяць48402
mod_vvisit_counterЗагальна1944661

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 54.224.187.45
,
Сьогодні: 2017-11-22 00:46

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Флешмоб «На дотик. Бачити серцем» в РГГ

13 листопада учнів 1-11 класів гуманітарної гімназії об’єднав флешмоб «На дотик. Бачити серцем» приурочений  Міжнародному дню сліпих. Флешмоб проходив в рамках реалізації гімназійного проекту «Школа для Соломійки», який стартував в РГГ. Справа в тому, що з наступного навчального року до першого класу гімназії прийде на навчання дитина з обмеженими можливостями. Це незряча від народження  дівчинка на ім’я Соломія.

Учнівський парламент гімназії разом з директором Макарчук Зоєю Володимирівною проведенням флешмобу хотіли привернути увагу гімназистів до людей із порушенням зору. Учасники флешмобу дізналися, що порушення зору не впливає на інтелект, а тому Соломійка буде навчатися у звичайному класі серед інших гімназистів. Також учнів ознайомили з особливостями спілкування з незрячими людьми, розказали про те, що таке шрифт Брайля і для чого потрібна біла тростина.

У нашій країні потрібно ще багато чого зробити для зміни суспільної свідомості по відношенню до сліпої людини. У незрячих людей багато проблем та потреб. Давайте проявляти людяність до цих особливих людей. Ми в гімназії готові до зустрічі  Соломійки.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ