gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні99
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень1810
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць38641
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2453165

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 54.162.239.233
,
Сьогодні: 2018-09-25 02:33

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День української писемності та мови

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

У День української писемності та мови за традицією вихованці Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» відзначають найкращих популяризаторів українського слова, відвідують міські бібліотеки, виставки, проводять виховні години.

09 листопада учні початкових класів  стали учасниками святкового заходу "Пізнаймо в серці рідне слово". Діти читали вірші, співали українських пісень. З піднесеним настроєм, гордістю вони промовляли: «Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу».

08 листопада учні 5-7 класів долучились до художньої галереї  « Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п'янить» у Рівненській обласній філармонії. Ведучі заходу познайомили присутніх з історією становлення української мови, а артисти подарували справжнє свято, майстерно виконуючи українські пісні, а школярі відчули і ще раз усвідомили, яка красива і легка наша мова.

М. Калівошко педагог-організатор