gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні23
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1246
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць22547
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484155

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 54.225.26.44
,
Сьогодні: 2018-10-16 00:41

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Учні РГГ – учасники мистецького заходу

9 листопада у Рівненській обласній науковій бібліотеці відбувся поетичний марафон «Made in Polska»,  який був приурочений Дню Незалежності Республіки Польща. Його ініціатором виступив Культурно-просвітницький польсько-український центр імені Т.Сосновського у співпраці з Рівненською гуманітарною гімназією.

11 листопада Польща й поляки, які проживають в усьому  світі, святкують річницю відновлення незалежності своєї держави. Минули довгі століття панування загарбників: Росії, Пруссії, Австрії, відбулися безліч кривавих боїв І світової війни, і над Віслою знову запанувала свобода.

Учасниками марафону були і педагог-організатор РГГ Арсентьєва Р.Л. та  учні Рівненської гуманітарної гімназії, адже гімназисти мають змогу вивчати, окрім англійської та німецької, ще й польську мову у культурно-освітньому центрі національних меншин, що діє на базі гуманітарної гімназії.

Голова учнівського Парламенту гімназії Дячук Анна та член учнівського самоврядування Родзін Тарас виступили у ролі ведучих заходу. Учні гімназії Дриль Тимур (4-В клас) та Помаранська Дарія (9-В клас) декламували вірші польських авторів.  Учениці гімназії Ковальчук Катерина (6-В клас) та Борискіна  Марина (4-В клас) подарували учасникам марафону музичні виступи. Гімназисти вже не перший рік співпрацюють з Культурно-просвітницьким польсько-українським центром імені Т.Сосновського та його головою паном Ярославом Ковальчуком. Це дає можливість розширювати кордони спілкування та удосконалювати свої знання з польської мови. Усі учасники поетичного марафону отримали сертифікати учасника  та чекають нагоди знову продемонструвати свої здібності та таланти.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ